our home

Společnost ServisControl s.r.o. je česká společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti průmyslové automatizace. Na evropském trhu působíme od roku 2007 a veškeré zkušenosti, které jsme získali během 15ti let v oblasti oprav, retrofitů, integrace robotů, vision systémů, jednoúčelových strojů a dopravníkových systémů, jsme promítli do vývoje, výroby a implementace zákaznických, na míru konstruovaných, autonomních AGV/ AMR. Dnes jsou naše vozíky úspěšně implementovány u našich zákazníků v rámci automatizace a standardu průmyslu 4.0.

Naše služby

  • Vývoj, výroba a integrace AGV/ AMR
  • Servisní činnost
  • Opravy a prodej dílů
  • Distribuce Pro-face a Opto22
  • Retrofity strojů a linek
  • Integrace robotů, vision systémů a robotický pracoviště
  • Monitoring výroby, sběr dat a vizualizace
  • Preventivní servis a opravy

Milníky

Politika kvality

Hlavním cílem společnosti ServisControl s.r.o. je uspokojování potřeb našich zákazníků a zvyšování kvality v rámci nabízených služeb. Tento cíl je plněn v souladu s řízením systémů kvality dle ISO 9001 a ISO 14001 v naší společnosti. Společnost ServisControl s.r.o. neustále hledá cesty a nástroje na zrychlení, zpřesnění a zkvalitnění svých činností a služeb, za což nese odpovědnost každý ze zaměstnanců naší společnosti. Vedení společnosti osobně zodpovídá za vhodné nastavení systému zabezpečení kvality a za vytvoření podmínek k jeho neustálému zlepšování.

Číst více

Ochrana osobních údajů

V souladu s nařízením evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů společnost ServisControl s.r.o., IČ: 27878201, se sídlem Ovčáry 299, 280 02 Ovčáry, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 123618 (dále jen „správce”) si tímto dovoluje informovat zákazníka, je-li fyzickou osobou, jako subjekt údajů, o tom, že jeho osobní údaje budou správcem zpracovávány následujícím způsobem:

Číst více