Zákaznická nadstavba pro každou aplikaci

Specializace na jednoúčelové stroje a dopravníkové systémy nám poskytla bohaté zkušenosti, které jsme nyní schopni dále implementovat do všech modelů AGV/AMR, a tím nabídnout komplexní řešení pro různá odvětví průmyslu. Všechny varianty nadstaveb pro Vás konstruujeme na míru, ať je to dopravníkový systém, robot či speciální systém.

icon

Speciální systémy jako unikátní nadstavba autonomních vozíků

Speciální systémy nadstavby jsou přizpůsobeny atypickým požadavkům transportu a manipulace. Mohou to být upínací systémy v kombinaci s mechanickým naváděním, řízené lineární posuvy nebo další na míru konstruovaná zařízení, která se upevní na hlavní platformu autonomního vozíku.

nadstavba
icon

Průmyslový a kolaborativní robot ve spojení s autonomními vozíky

Nasazení průmyslových robotů v nadstavbové části AGV/AMR otevírá další možnosti odpovídající požadavkům a potřebám dnešního Průmyslu 4.0. Průmysloví roboti, které integrujeme do našich AGV/AMR, mohou obsluhovat více pracovních stanic a vykonávat odlišné operace. Autonomní vozík rozpoznává jednotlivá stanoviště a předává informace do robota, který v běžném nebo kolaborativním režimu vykonává požadovaný program. Pro danou aplikaci zvolíme nejvhodnějšího robota, kterého pak integrujeme do vybraného typu AGV/AMR společně se všemi základními funkcemi.

robot
icon

Paletový dopravník jako součást autonomních vozíků

Nízká výška platformy umožňuje například integrovat paletový dopravník pro přímé napojení a manipulaci s paletou. V případě různých výškových hladin dopravníku je na vstupu a výstupu dopravníku vhodná instalace paletové stanice s potřebným zdvihem a s nosností až 1000 kg.

paletový dopravník
icon

Dopravníkový systém jako součást autonomních vozíků

Dopravník nebo dopravníky, které zajišťují v součinnosti s výrobní linkou předávání prázdných a plných palet nebo výrobků dle požadované aplikace. Dopravník může být válečkový, pásový nebo speciální do potravinářského či farmaceutického průmyslu (nerezové provedení, speciální pás, atd.)

nadstavby