Servisní smlouva

icon

Servisní smlouva

Autonomní vozítko od společnosti ServisControl je dodáváno se servisní smlouvou, která zákazníkovi po dobu záruky garantuje pravidelnou údržbu včetně automatických notifikací pro objednání servisu. Díky tomu zajistíte bezproblémový chod vozíku v záruční době i platnost záruky po celou dobu jejího trvání.

Servisní smlouva je automaticky prodloužena i v pozáručním období, aby zákazník neztratil nic ze servisní podpory a bezproblémového fungování autonomních vozíků i po letech provozu. Pokud by se zákazník chtěl tohoto benefitu vzdát, stačí smlouvu vypovědět nebo neprodloužit po vypršení záručního období.

Po dobu trvání servisní smlouvy i záruční doby zákazník provádí a objednává pravidelné kontroly a servis, které korespondují s četností a rozsahem, jak je uvedeno v manuálu a servisní smlouvě. Pro co nejdelší životnost a nejmenší prostoje je nezbytné, aby od začátku bylo servisu věnováno maximální úsilí, aby zákazník cítil při využívání a správě tohoto sofistikovaného zařízení naši podporu. Servisní smlouva ji garantuje po celou dobu provozování AGV/AMR. Benefitem servisní smlouvy je garantovaný čas, ve kterém bude závada odstraněna, pravidelné prohlídky v prostorách provozu nebo vzdálené připojení pro on line servis.