Konkurenční výhody společnosti ServisControl

icon

AGV/AMR ušité na míru

Společnost ServisControl dbá na to, aby se jimi vyráběné a instalované AGV/AMR co nejvíce přizpůsobily podmínkám a prostorům, které jsou u zákazníků k dispozici. Nechceme po zákazníkovi, aby podmínky a prostory přizpůsoboval našim vozíkům.

icon

Servisní podpora

Garantujeme okamžitou reakci v případě nutnosti servisního zásahu, k dispozici máme HOT LINE a připojení pomocí vzdáleného připojení. Monitorujeme vozíky 24 hodin denně a pro garanci okamžitého servisu, dostupnosti náhradních dílů, vzdáleného dohledu v době záruky i po jejím vypršení nabízíme servisní smlouvu.

icon

Cena

Jsme česká společnost a nabízíme české ceny našich vozíků, jako výrobce a integrátor v jednom dokážeme nabídnout optimální způsob financování. Cena zahrnuje cenu AGV/AMR, MASTER rozváděče, úprav stávajících zařízení, instalace nových a vývoje aplikačního SW pro danou aplikaci.

icon

Vývoj a inovace

Nestojíme na místě a nespokojíme se se stávajícím portfoliem a funkčností AGV/AMR, která dodáváme našim zákazníkům. Vyvíjíme nové vozíky pro venkovní použití nebo přepravu extrémně těžkých produktů, do stávajících platforem zakomponujeme nové prvky a funkce, pokud si to aplikace a zákazníci vyžadují.

V případě Vašeho zájmu o vozíky nebo doplňující informace nás neváhejte kontaktovat na [email protected]