Standardní díly Rockwell Automation

<< ZPĚT


Standardní díly Allen Bradley:

Společnost ServisControl Vám nabízí kompletní řadu dílů Rockwell Automation. Pro tyto díly zabezpečujeme kompletní podporu, servis včetně oživení a školení. Produkty Rockwell Automation přednostně používáme i v našich projektech a retrofitech. Jedná se především o řídicí systémy, frekvenční měniče, softstartéry, ale i safety a low voltage produkty.

V produktové řadě frekvenčních měničů PowerFlex od společnosti Rockwell Automation najdete řešení pro téměř všechny aplikace a výkonové požadavky. Řada měničů PowerFlex od 0,2 kW do 25,4 MW nabízí inteligentní řešení pro řízení motorů na světové úrovni, od nízkého po vysoké napětí a od jednoduchých po složité aplikace.
Protože rozsah oblasti řízení je široký, frekvenční měniče PowerFlex nabízejí různé technologie řízení motoru od napěťově frekvenční regulace pro jednodušší aplikace až po vektorové řízení využívající patentovanou technologii FORCE™, které poskytuje vynikající výkon při nízkých až nulových otáčkách pro indukční motory i motory s permanentními magnety.

Softstartéry SMC- 3 a SMC-Flex kombinují vysoce přesné, inteligentní a spolehlivé řízení s kompaktními rozměry. Mezi standardní vlastnosti patří pravé 3-fázové řízení, elektronická motorová ochrana motoru s nastavitelnou třídou přetížení, interní bypass, konfigurovatelné pomocné kontakty, několik způsobů rozběhu a doběhů a jednoduchá diagnostika motoru a systému. Softstartéry SMC-Flex lze také jednoduše začlenit do integrované architektury pomocí komunikačních modulů 20-COMM. Díky možnosti zapojení motoru IN-LINE nebo INSIDE DELTA lze softstartéry použít pro výkonový rozsah od 0,75 kW do 1,2MW, 230V až 690V.

Společnost Rockwell Automation je světovou špičkou v oblasti safety produktů. V nabídce jsou bezpečnostní programovatelné automaty včetně vzdálených I/O, ale i bezpečnostní moduly pro motion controlery a frekvenční měniče. Samozřejmostí jsou safety spínače a low voltage komponenty.