Opto22

<< ZPĚTSYSTÉM SNAC PACSYSTÉM G4
POLOVODIČOVÁ RELÉMĚŘENÍ ENERGIE


groov-1

groov-logoGroov je systém společnosti Opto22 pro vytváření jednoduchých a efektivních webových vizualizací pro sledování a ovládání systémů a zařízení. Vizualizaci lze zobrazit na jakémkoliv prohlížeči stolního počítače nebo mobilního zařízení. Pouhým použitím webového prohlížeče Vám Groov umožní rychle vytvořit a použít vlastní vizualizaci bez ohledu na operační systém. Nová verze Groov nabízí nové hlavní funkce s podporou komunikace pro většinu řídících systémů – Allen-Bradley, Siemens, Schneider-Electric, ABB, GE, Yokogawa, a mnoho dalších. S novou verzí Groov dostáváte neomezené možnosti použití.

 

Na velínech téměř všichni disponují nějakým typem vizualizace, ale velmi často jejich systém nedovoluje kvalitní mobilní vizualizaci nebo velkoplošné zobrazování. Groov je pro ně řešení.
Tvorba obrazovek operátorského rozhraní pro mobilní zařízení není obtížná, drahá ani časově náročná. Groov umí komunikovat nejen s širokou škálou PLC, ale i s databázemi, je ve skejlovatelné vektorové grafice pro plné zobrazení na jakýkoliv zobrazovač s jakýmkoliv rozlišením, umí integrovat kamerové systémy a tvoří se v prohlížeči s předpřipravenými template. Nemusíte nic instalovat, stačí telefon, PC, smart TV či tablet s prohlížečem. Je to jednoduché a Vy to můžete zdarma vyzkoušet. Více informací na http://groov.com/

 

První Edge Programovatelný Průmyslový Automat na světě!

 

groov EPIC® systémSpolečnost ServisControl s.r.o. představuje zcela nový groov EPIC® systém od společnosti Opto 22, který bude uveden na trh 18. Května 2018.

 

Specifikace produktu:

 • Edge- shromažďujte, zpracovávejte, prohlížejte a vyměňujte data tam, kde se tvoří- na síťovém rozhraní. Bezpečně sdílejte data mezi databázemi, cloudovými službami, PLC systémy Allen-Bradley a Siemens a dalšími zařízeními. Vizualizujte data na integrované dotykové obrazovce nebo na libovolném webovém prohlížeči či mobilním zařízení.
 • Programovatelné- možnosti programování zahrnují  programování PAC pomocí vývojového diagramu a poskytování data protokolem open-source Node-RED. Volitelně je možné spouštět i vlastní aplikace díky přístupu k linuxovému operačnímu systému.  
 • Průmyslové- V továrnách i vzdálených lokalitách, Edge vyžaduje průmyslově odolná zařízení- fungující v prostředí s teplotami 20°-70°, polovodičové pohony nebo takové, které splňují stnadardy UL a ATEX.
 • Řídící jednotka- spolehlivé ovládání v reálném čase a I / O moduly s desetiletou zárukou poskytují pevný základ pro všechny ostatní funkce. Inteligentní I / O od Groov nabízí až 24 kanálů na modul, optickou izolaci, výměnu za provozu a 14 terminálů AWG.

 

Oceníte vestavěné funkce groov EPIC nejen pro aplikace IIoT, ale i pro všechny automatizační a datové aplikace.

Podívejte se na všechny díly a specifikace groov EPIC  na webových stránkách včetně:

 • Automat GRV-EPIC-PR1 s operačním systémem Linux®, funkcemi gateway a softwarem: groov View, Node-RED, PAC Control a Ignition Edge Onboard™.
 • Šasí a napájecí zdroje v různých velikostech a výkonových stupních.
 • Digitální a analogové I/O moduly s desetiletou zárukou a až 24 kanály pro jeden modul, všechny konfigurovatelné na integrované dotykové obrazovce s vysokým rozlišením.
 • Protokol MQTT je hlavním komunikačním protokolem systému groov pro spojení a komunikaci se vzdálenými lokalitami.

K dispozici je také groov EPIC Webinar.

 

Nový firmware pro groov box se zaintegrovaným OPC serverem

opto22-opc_server.png

 

 

Tento kompaktní průmyslový box je určen pro náročné prostředí a je ideální pro aplikace Internet of Things na okraji sítě. Protože obsahuje nejen zobrazení groov, ale také Node-RED a Ignition Edge s MQTT, groov Box vám poskytuje moderní nástroje, které potřebujete k tomu, aby vaše projekty IoT byly realitou. Uvedený diagram znázorňuje, jak se data snadno pohybují mezi zařízeními a softwarem nahoře a průmyslovými systémy a zařízeními v dolní části. Můžete použít otevřené standardy a metody, které nejlépe vyhovují vašim dovednostem a situaci: groovová zařízení a značky, značky v Ignition Edge a uzly v Node-RED (Pro použití Ignition Edge budete potřebovat licenci groov Enterprise).

 

Všechny tyto nástroje ve stejném poli jsou zjednodušené konfigurace a zabezpečení.

 

Systém se skládá z následujících položek:

Groov Box groov-2

 • Soběstačné zařízení pro průmyslové použití s možností využívat webové aplikace
 • Odolné zařízení pro průmyslové použití, které komunikuje nejen s řídicími systémy Opto 22 , ale přes OPC i s řídícími systémy třetích stran s možností importu proměnných
 • Groov Box používá standardní počítačové sítě a protokoly.
 • Přístroj komunikuje s počítačovými sítěmi přes standardní 10/100/1000 Mbps Ethernet síť nebo bezdrátovou síť LAN nebo na obou

 

 

Groov view groov-3

 • Vaši vizualizaci si mohou uživatelé prohlížet na jakémkoliv webovém prohlížeči
 • Přihlaste se na zařízení s moderním webovým prohlížečem
 • monitorujte a ovládejte Váš systém nebo zařízení z libovolného místa
 • Nezabývejte se žádnými limity co do počtu uživatelů nebo zařízení
 • Žádné klíče, žádné uživatelské poplatky
 • Zobrazujte stránky a data bez omezení
 • Ovládejte pomocí tlačítek, posuvníků a textových polí

 

 

groov

Groov Build

SW na bázi prohlížeče, který používáte na svém počítači, abyste vytvořili rozhraní obsluhy.

 

Vytvoření Groov rozhraní je překvapivě jednoduché

 • Vše, co potřebujete, je počítač s moderním webovým prohlížečem. Žádný software ke stažení. Žádné pluginy k instalaci.
 • Drag and drop přetahování z knihovny pomocí dotykového displeje z předpřipravených komponentů
 • Použijte tag z Vaší stávající databáze proměnných (automaticky se importuje z tag serverů jako KEPServerEX, nebo z PAC Control)
 • Používejte bezpečně rozhraní prakticky na každém smartphonu nebo tabletu – cokoliv s moderním webovým prohlížečem. Bez nutnosti jakékoliv instalace a bez omezení tagů či obrazovek