OSAI

<< ZPĚT

 

OSAI - Partner service
Společnost ServisControl rozšířila své portfolio služeb o servis, opravy a distribuci nových dílů pro zařízení OSAI. Právě díky OSAI se firma Prima Electro S.p.A. stala italskou jedničkou na trhu numerického řízení a mezinárodním lídrem pro použití ve sklářském, dřevozpracujícím a kamenickém průmyslu. OSAI je prestižní značka, která se podílela na vývoji technologie CNC zařízení již od roku 1957, tehdy v rámci divize obráběcích strojů pro Olivetti a stala se klíčovým hráčem pro aplikace, které vyžadují specializované CNC řešení se zvláštními funkcemi. Postupem času skupina navázala užší kontakty s firmou Allen Bradley /Rockwell, americkým lídrem v oblasti průmyslové automatizace. V roce 1997 se OSAI oddělila od Rockwellu a stala se nezávislou společností. OSAI navázala na předchozí úspěchy a stabilně rostla dalších deset let. V roce 2007 se stala značka OSAI akvizicí firmy Prima Electro S.p.A. a je jedním z hlavních celosvětových poskytovatelů CNC a automatizačních systémů. 

Díky tomu, že se naše společnost ServisControl stala oficiálním partnerem firmy Prima Electro S.p.A. pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, nabízíme v následující služby a servis značky OSAI:

 

 

 1. Technickou podporu
 2. Distribuci náhradních dílů
 3. Opravy poškozených komponentů
 4. Kompletní retrofity projektů
 5. Údržbářská školení
 6. Servis a údržbu zařízení

 

Na trhu CNC zařízení se zabydleli dva druhy hráčů:

 • “Velcí hráči” (Siemens, FANUC, Heidenhain) – dobře známé a celosvětově působící firmy, které ovládají 90% celosvětového trhu
 • “Malí hráči”, firmy, které vznikly v době, kdy se OSAI soustředil na kovoobráběcí průmysl (SIPRO, ESA-GV, CNI, TPA, etc.) – firmy s omezenou mezinárodní působností a limitovaným servisním zastoupením

 

OSAI je efektivní alternativou obou kategorií a to z následujících důvodů:

 • Nabízí průmyslová řešení na míru potřebám zákazníka
 • Díky dlouholetým zkušenostem v CNC nabízí EDGE technologie
 • Je jedničkou na trhu v průmyslu obrábění kamene, skla a dřeva
 • Nabízí zákazníkům přímý přístup a technické zdroje bez použití call center (technická podpora v případě potřeby, vnitřní vývoj aplikací atd.)
 • Nabízí rozvoj a udržování dlouhodobého partnerství se zákazníky
 • Vybudoval a nadále buduje síť obchodních partnerů a servisních firem, které jsou schopny nabídnout kompletní servisní a technickou podporu.

 

Společnost ServisControl je takovou společností pro ČR, SR a Maďarsko.

Více informací naleznete na www.primaelectro.com