Aktuality

Inzerce naší společnosti v časopisu Automa 2-3/2020
                                                                  
  Článek v časopisu AUTOMA 8-9/2019
Naše společnost prezentovala novinky ve dvojčísle časopisu AUTOMA vydaného u příležitosti M
Pro-face uvedl na trh novou řadu outdoor HMI SP5000X series
Řada těchto HMI je určena pro venkovní použití a v extrémním prostředí. Panely mají velm
Konec výroby Touch PLC Proface AGP3000
Jediným dostupným modelem je AGP 3600-U1-D24-CA1M s velikostí obrazovky 12,1“ (panel s vyso

Přihlášení k odběru novinek

E-mail 
    

Kontakt

ServisControl s.r.o.
Ovčáry 299
280 02 Ovčáry

kontakty

www.serviscontrol.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka: 6ywzxs8
Kód registrace u UOOU: 00073994

Kontaktní formulář

VÝROBA JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ VÝROBA A INSTALACE DOPRAVNÍKŮ INTEGRACE ROBOTŮ
VÝROBA CNC DÍLŮ VÝROBA GRIPPERŮ VÝROBA AGV

 

 

Společnost ServisControl s.r.o. integruje roboty do stávající technologie či pro speciální aplikace nebo vyvíjí nová robotická pracoviště. Pracujeme s roboty Mitsubishi, Fanuc a kolaborativními roboty CR6-5. Věnujeme se také vývoji jednoúčelových strojů podle požadavku zákazníka s dodáním na klíč a nabídkou pozáručního servisu. Projektujeme a instalujeme dopravníkové systémy včetně nabídky zákaznického řešení. Důležitými parametry je pro nás typ, objem a váha přepravovaného materiálu, takt time (tzn. rychlost dopravníku) a místa odkud kam a s jakými aplikacemi se má produkt pohybovat. Dodáváme obráběné či soustružené díly dle výkresové dokumentace. Soustředíme se na kusovou a malosériovou výrobu z různých materiálů. Pro tyto účely máme k dspozici CNC dílnu se zkušeným personálem.

Pro výše uvedené účely disponujeme oddělením konstrukce, oddělením SW a oddělením výroby CNC dílů. Naši konstruktéři tvoří dokumentaci v programu SolidWorks, elektrikáři v programu ePlan a programátoři programují automaty Allen-Bradley, Siemens a Pro-face.

CNC dílna disponuje strojovým vybavením včetně 3D tiskárny, 3 osým CNC obráběcím centrem nebo soustruhem pro eliminaci závislosti na kooperovaných dílech.

Pracoviště lepení tlumení pro koberec kufru- Poloautomatické zařízení s přípravou na doplnění o plně automatické zařízení. Robot po zjištění dílu dle zvolené reference olepí po obvodu desky tlumící pásku. Jakmile je činnost ukončena, karusel se otočí o 180° a k robotovi se přetočí nepolepená deska.