Šťastné vánoce a spokojený celý nový rok

Prodej HW

PRO-FACEOPTO22OSAI
ROCKWELL AUTOMATIONSIEMENSNOVÉ A REPAS. NÁHRADNÍ DÍLY


Oddělení prodeje společnosti ServisControl s.r.o. nabízí nové i repasované díly prakticky od všech výrobců napříč průmyslovou automatizací. Pokud sháníte jakýkoliv díl od jakéhokoliv výrobce, neváhejte se na nás obrátit.

Mimo to jsme společností, která je výhradním distributorem společnosti Pro-face v České a Slovenské republice a také v Maďarsku. Jsme také distributory společnosti Opto 22 a podílíme se na distribuci společnosti Delta. V České republice
a na Slovensku zastupujeme společnost Osai a poskytujeme obchodní a technickou podporu.Naše prodejní oddělení reaguje na Vaše poptávky ihned a snažíme se nabídnout poptávaný díl nejpozději v řádech hodin. Jediným případem, kdy nedokážeme reagovat takto rychle, je nedostupnost dílu. O tom naše zákazníky informujeme a obracíme se na externí dodavatele, abychom splnili očekávání našich klientů.

  1. Nabízíme většinu nových a repasovaných dílů od renomovaných společností v oblasti průmyslové automatizace, na které poskytujeme 12ti měsíční záruku.
  2. Vlastníme objemné sklady náhradních dílů v Kolíně i sdílené sklady u našich obchodních partnerů v hodnotě kolem 800M EUR.
  3. Jako výhradní distributoři pro ČR, Slovensko a Maďarsko nabízíme všechny dostupné díly od společností Pro-face a Opto 22 (ne v Ma.)

Aktuality

Provoz o svátcích
Ve dnech Vánočních a Novoročních svátků od 23.12.2017 do 1.1.2018 bude provozovna firmy Servi
Novinky společnosti Opto 22
Nový firmware pro groov box se zaintegrovaným OPC serverem   Tento kompaktní průmyslový box
Novinky společnosti Pro-face
Nové 15” a 19” displeje Pro-face řady SP5000 Nové displeje řady SP5000 Series Premium XL (1
3D tisk
Od 1.8.2017 provozujeme 3D tiskárnu Fortus 250 MC umístěnou na nové adrese společnosti.Jedná

Přihlášení k odběru novinek

E-mail