10 let jsme tu pro vás

Prodej HW

PRO-FACEOPTO22OSAI
ROCKWELL AUTOMATIONSIEMENSNOVÉ A REPAS. NÁHRADNÍ DÍLY


Oddělení prodeje společnosti ServisControl s.r.o. nabízí nové i repasované díly prakticky od všech výrobců napříč průmyslovou automatizací. Pokud sháníte jakýkoliv díl od jakéhokoliv výrobce, neváhejte se na nás obrátit.

Mimo to jsme společností, která je výhradním distributorem společnosti Pro-face v České a Slovenské republice a také v Maďarsku. Jsme také distributory společnosti Opto 22 a podílíme se na distribuci společnosti Delta. V České republice
a na Slovensku zastupujeme společnost Osai a poskytujeme obchodní a technickou podporu.Naše prodejní oddělení reaguje na Vaše poptávky ihned a snažíme se nabídnout poptávaný díl nejpozději v řádech hodin. Jediným případem, kdy nedokážeme reagovat takto rychle, je nedostupnost dílu. O tom naše zákazníky informujeme a obracíme se na externí dodavatele, abychom splnili očekávání našich klientů.

  1. Nabízíme většinu nových a repasovaných dílů od renomovaných společností v oblasti průmyslové automatizace, na které poskytujeme 12ti měsíční záruku.
  2. Vlastníme objemné sklady náhradních dílů v Kolíně i sdílené sklady u našich obchodních partnerů v hodnotě kolem 800M EUR.
  3. Jako výhradní distributoři pro ČR, Slovensko a Maďarsko nabízíme všechny dostupné díly od společností Pro-face a Opto 22 (ne v Ma.)

Aktuality

Slavnostní otevření nové budovy
  Dne 13.9.2017 se uskutečnilo slavnostní otevření nové výrobně-administrativní budovy spo
3D tisk
Od 1.8.2017 provozujeme 3D tiskárnu Fortus 250 MC umístěnou na nové adrese společnosti.Jedná
Universální obráběcí stroj
 Disponujeme novým tří osým CNC obráběcím centrem Hurco VMX42i, které umožňuje rychlou
Novinky společnosti Pro-face
Nový handy panel GP4000H od společnosti Pro-face Nový GP4000H- následovník modelu GP3000H. Mob

Přihlášení k odběru novinek

E-mail