10 let jsme tu pro vás

Politika kvality

Hlavním cílem společnosti ServisControl s.r.o. je uspokojování potřeb našich zákazníků a zvyšování kvality v rámci nabízených služeb. Tento cíl je plněn v souladu s výstavbou systémů kvality dle ISO 9001 a ISO 14001 v naší společnosti. Společnost ServisControl s.r.o. neustále hledá cesty a nástroje na zrychlení, zpřesnění a zkvalitnění svých činností a služeb, za což nese odpovědnost každý ze zaměstnanců naší společnosti. Vedení společnosti osobně zodpovídá za vhodné nastavení systému zabezpečení kvality a za vytvoření podmínek k jeho neustálému zlepšování.

Společnost je tak kvalitní, jak kvalitní a odborně zdatné má své zaměstnance. Vedení společnosti ServisControl s.r.o. proto zabezpečuje neustálé zvyšování odborné úrovně všech svých zaměstnanců. Vedení společnosti ServisControl s.r.o. investuje do moderních a vyspělých technologií s cílem zkvalitňovat činnosti a služby ke spokojenosti zákazníka.

Spokojenost zákazníků je pravidelně ověřována. Proces ověřování a práce se zákazníky je nástrojem společnosti pro přizpůsobení činností a služeb k uspokojení potřeb zákazníka.

Do celkového systému zahrnujeme také naše dodavatele, externí a poradenské firmy.

Při všech činnostech dbáme o prevenci znečišťování, minimalizaci dopadů na životní prostředí a plným zapojením pracovníků do systému zajišťujeme snižování objemu odpadů a spotřeby zdrojů tam, kde je to možné. 

Dodržujeme závazek o respektování právních a jiných požadavků.

V souladu s úrovní technického poznání, zvyšováním kvalifikace pracovníků a závazkem k prevenci znečišťování minimalizujeme množství nebezpečných látek a přípravků a nahrazujeme je látkami, které mají menší vliv na životní prostředí.

Neustálým zvyšováním kvality služeb chce vedení společnosti ServisControl s.r.o. patřit mezi nejlepší ve svém oboru, s cílem udržet a posilovat své profesionální postavení na trhu.

 

Za firmu ServisControl s.r.o. Zdeněk Šibrava, ředitel společnosti

 

 

 

CERTIFIKÁTY:

 

Aktuality

Revoluční novinka OPTO 22
Epochální! První Edge Programovatelný Průmyslový Automat na světě! Pozvánka na seminář.
Novinky společnosti Pro-face
Nové 15” a 19” displeje Pro-face řady SP5000 Nové displeje řady SP5000 Series Premium XL (1
3D tisk
Od 1.8.2017 provozujeme 3D tiskárnu Fortus 250 MC umístěnou na nové adrese společnosti.Jedná
Universální obráběcí stroj
 Disponujeme novým tří osým CNC obráběcím centrem Hurco VMX42i, které umožňuje rychlou

Přihlášení k odběru novinek

E-mail