10 let jsme tu pro vás

Zajímavé odkazy

 

Firma HN Technology je mladá dynamicky rostoucí společnost se silným finančním zázemím, jež byla založena v roce 2006 lidmi s mnohaletými zkušenostmi v oblasti automatizace technologických procesů.

Od svého založení se společnost zaměřuje na engineering a dodávky  technologických celků na klíč. Kromě dodávek na klíč jsme připraveni Vám nabídnout rovněž veškeré dodávky v oboru elektro. Naši specialisté jsou připraveni s Vámi spolupracovat na návrhu těchto systémů, včetně přípravy projektů a organizace výběru nejvhodnějšího dodavatele pro Vaši technologii.

Disponujeme specialisty s mnohaletými zkušenosti v projekt managementu, vývoji SW aplikací a projektování a to především v problematice čištění a úpravy vod, vytápění a chlazení, automobilovém a letištním průmyslu. 

Od svého počátku úzce kooperujeme s největšími světovými producenty v daných oblastech jako například Rockwell Automation, Siemens nebo FMT

Více informací naleznete na www.hntechnology.cz

 


 

V Maďarsku je naším partnerem pro zajišťování oprav a dodávky speciálních dílů firma Multi-fragment Engineering Co. Ltd, což je Maďarská soukromá společnost, která nabízí kompletní řešení pro automatizaci.

Více informací naleznete na www.multi-fragment.hu

 


 

Pro-face logo  

 


 

OPTO 22 logo

 

 

Aktuality

Nové sídlo společnosti
K desátému výročí si naše společnost nadělila dárek v podobě nového sídla v průmyslové
Novinky společnosti Pro-face
Nový handy panel GP4000H od společnosti Pro-face Nový GP4000H- následovník modelu GP3000H. Mob
Opravy mobilních telefonů
Společnost ServisControl s.r.o. nabízí opravy prémiových chytrých telefonů od výrobců App
Integrace robotů Fanuc
Společnost ServisControl s.r.o. v rámci podpory automatizace a robotizace průmyslové výroby na

Přihlášení k odběru novinek

E-mail