10 let jsme tu pro vás

Revoluční novinka OPTO 22

Epochální! První Edge Programovatelný Průmyslový Automat na světě!
Pozvánka na seminář.

groov EPIC® systém

Společnost ServisControl s.r.o. představuje zcela nový groov EPIC® systém od společnosti Opto 22, který bude uveden na trh 18. Května 2018.

Dne 15.6.2018 od 9:00 do 14:00 hodin pořádá společnost ServisControl seminář pro všechny, kteří se chtějí s unikátním systémem seznámit.

Seminář je jednodenní a bude zahrnovat ukázky praktického využití a bezčetných možností použití v průmyslové automatizaci. Oceníte vestavěné funkce groov EPIC nejen pro aplikace IIoT, ale i pro všechny automatizační a datové aplikace.

Podívejte se na všechny díly a specifikace groov EPIC  na webových stránkách včetně:

 

 

  • Automat GRV-EPIC-PR1 s operačním systémem Linux®, funkcemi gateway a softwarem: groov View, Node-RED, PAC Control a Ignition Edge Onboard™.
  • Šasí a napájecí zdroje v různých velikostech a výkonových stupních.
  • Digitální a analogové I/O moduly s desetiletou zárukou a až 24 kanály pro jeden modul, všechny konfigurovatelné na integrované dotykové obrazovce s vysokým rozlišením.

 

 

Zájemci o bezplatný seminář s občerstvením nechť se hlásí na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Pozvání bude rozesláno také v novém newsletteru.