<< ZPĚT

 

 Společnost ServisControl Vám nabízí celou řadu dílů napříč všemi významnými výrobci a dodavateli průmyslové automatizace.                                                                                                                               

Soustřeďujeme se na dodávky kompletní řady dílů Rockwell Automation, včetně podpory, servisu, oživení a školení.

Dále Vám naše společnost nabízí standardní díly Siemens za atraktivní ceny. Jedná se především o díly pro řídící systémy Simatic S5, S7-200, S7-300, S7-400, S7-1200 a 1500. Nabízíme samozřejmě i díly pro ostatní řady řídicích systémů a frekvenčních měničů.

 

Společnost ServisControl s.r.o. nabízí široký sortiment náhradních dílů, které umíme nabídnout našim zákazníkům bez ohledu na instalovanou bázi. Díly nabízíme v několika provedeních, podle dostupnosti a aktuálním stavu našich skladů, které se průběžně obměňují, případně ve spolupráci s našimi celosvětovými partnery průmyslové automatizace.Jsme schopni Vám nabídnout:

  1. Nový díl v originálním balení
  2. Nový díl v neoriginálním balení
  3. Repasovaný díl

Chcete vědět, zda Vámi poptávaný díl máme skladem v Kolíně? Stačí navštívit naše stránky http://store.serviscontrol.cz a zadat katalogové číslo dílu. Ihned budete vědět, zda je díl k dispozici. Pokud díl na on-line skladu nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, abychom poptali naše smluvní partnery. Termín dodání se odvíjí od toho, jestli je díl v Kolíně nebo u smluvního partnera a pohybuje se tak od několika málo hodin až po týdny. Na základě Vaší poptávky Vám uděláme cenovou nabídku s termínem dodání. Pokud Vás zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat na našich telefonních číslech nebo emailech. Na Vaše dotazy a poptávky odpovídáme během pracovní doby obratem.

Jako zdroj dodání nového dílu může posloužit výrobce, u kterého máme díky velkým obratům vysoké slevy a zákazníkům tak většinou nabízíme produkt pod ceníkovou cenou a bez práce a starostí, které provázejí poptávání a hledání dílu. Nicméně ve většině případů využíváme v případě nových i repasovaných dílů naše skladové zásoby nebo našeho smluvního partnera - celosvětově působící společnost, kterou jako distributoři zastupujeme v České a Slovenské republice.

Díky tomu našim zákazníkům můžeme nabídnout rozsáhlé skladové zásoby za mnohdy výhodnější ceny než samotní výrobci. Nabízíme i přidanou hodnotou kompletní dodávky včetně případného servisu, což nám poskytuje konkurenční výhodu oproti přímé konkurenci.

Jsme společnost, která umí dodat nový nebo levnější repasovaný díl od jakéhokoliv výrobce, tento díl v případě potřeby opravit a navíc jej nainstalovat a oživit! Většinu dílů dodáváme s 12-ti měsíční zárukou.

 

Díl, který je repasovaný v našem servisním středisku obdržíte vždy se zárukou a garantovanými parametry nového dílů.

 

 

Dodáváme široké spektrum nových i obsolete výrobků Allen Bradley, Rockwell Automation, Siemens,  Pro-face, Xycom, Mitsubishi, Danfoss, Omron, Guardmaster, Fanuc, GE Fanuc, Modicon, ABB, Eurotherm, Indramat, Control Techniques, Telemecanique, GEM 80, Yaskawa, Pilz, ESA, Texas Instruments, Honeywell, VIPA, Bosch, Heidenhain, Baldor, Modicon, Honeywell, Lenze, Reliance, SEW, KEB, Alstom a dalších.

Pokud potřebujete náhradní díl, který se již standardně neprodává, nebo nechcete trávit zbytečný čas jeho sháněním, jsme schopni Vám ho zajistit. Zajišťujeme běžné díly, ale i speciální díly, které se u nás standardně neprodávají.

 

 

 

Aktuality

Groov RIO- potřebujete údaje z přístrojů lokálně nebo v cloudu?
groov RIO revolucionalizuje vzdálené I/O tím, že nabízí jediný, kompaktní průmyslový balí
Nová řada IPC PS6000
Pro-face přichází na trh také s novou řadou výkonných průmyslových počítačů PS6000. IP
Pro- face řada 6000- Dosáhněte vysoké úrovně vizualizace s novým HMI
Série ST6000 přináší na trh základních operátorských panelů novou úroveň vizualizace, kt

Přihlášení k odběru novinek

E-mail 
    

Kontakt

ServisControl s.r.o.
Ovčáry 299
280 02 Ovčáry

kontakty

www.serviscontrol.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka: 6ywzxs8
Kód registrace u UOOU: 00073994

Kontaktní formulář