<< ZPĚT

 

 

Robotizace se stala synonymem pokroku a nového přístupu k automatizaci a „smartizaci“ výroby a jde ruku v ruce s inovátorským programem Průmysl 4.0. Naše společnost tento trend chápe a shodně s požadavky a potřebami zákazníků nabízí integraci robotů do stávající technologie nebo nová robotická pracoviště. Naším cílem je zajistit zefektivnění a optimalizaci výroby, finanční i časové úspory a v neposlední řadě zajištění výroby i v dobách krize - nedostatku i přebytku pracovní síly.

I přes určité limity způsobené koronavirovou krizí je zřejmé, že robotizace má svůj význam a její potenciál je v době krize nezanedbatelný - robot nemíří do karantény, robot neonemocní, robot udržuje výrobu, pokud je to vyžadováno.

 

Používáme roboty od různých výrobců a tyto integruje do stávající technologie nebo vytváříme nová robotická pracoviště. Co se týká průmyslových robotů, pracujeme především s roboty Fanuc a Mitsubishi. Výběr robota záleží na dané aplikaci a požadavcích na něj kladených.

Při volbě kolaborativních robotů se společnost ServisControl soustředí na doboty CR6-5, pro které současně zajišťujeme centrální servisní středisko.  Zákazník má jistotu, že doboty pouze neprodáváme, ale poskytujeme komplexní podporu včetně skladových kusů.

 

ROBOT:

 

Roboti společností FANUC díky více než 100 modelům přináší nejširší nabídku robotů na světě. Stroje FANUC pokrývají širokou škálu aplikací a průmyslových odvětví. Díky užitečnému zatížení do 2,3 t, maximálnímu dosahu až 4,7 m, jednoduché integraci a řadě doplňků uzpůsobených na míru konkrétním aplikacím se vyznačují snadnou obsluhou a také vynikající flexibilitou.

Řada RV-FR OD Mitsubishi nabízí vysoce dynamický 6-osý robot s kloubovými rameny pro vyšší kvalitu.
"Inteligentní funkce příští generace", "Aplikace s bezpečně spolupracujícími roboty a "FA-IT-integračními funkcemi". Pomocí těchto 3 klíčových funkcí je řada FR schopná splnit téměř všechny automatizační požadavky.

Série RV-F reprezentuje nejnovější generaci robotů MELFA. Vyznačuje se pokročilou technologií a obzvláště jednoduchou obsluhou. Série zahrnuje typy RV-F-Q pro platformu iQ a také RV-F-D pro samostatné použití.

 

KOLABORATIVNÍ ROBOT

DOBOT CR6-5, zaměřený na majitele malých a středních podniků, pedagogy a každého, kdo potřebuje intuitivního a šikovného robota. Je to nová generace samoučícího se a inteligentního šestiosého robota, který účinně pomáhá urychlit proces průmyslové automatizace. DOBOT CR6-5 integruje špičkovou technologii snímání síly s reprodukcí trajektorie, aby uspokojil všechny druhy pracovních potřeb a zvýšil produktivitu a růst podniků v široké řadě průmyslových odvětví.

 

Aktuality

Groov RIO- potřebujete údaje z přístrojů lokálně nebo v cloudu?
groov RIO revolucionalizuje vzdálené I/O tím, že nabízí jediný, kompaktní průmyslový balí
Nová řada IPC PS6000
Pro-face přichází na trh také s novou řadou výkonných průmyslových počítačů PS6000. IP
Pro- face řada 6000- Dosáhněte vysoké úrovně vizualizace s novým HMI
Série ST6000 přináší na trh základních operátorských panelů novou úroveň vizualizace, kt
Inzerce naší společnosti v časopisu Automa 2-3/2020
                                                                  

Přihlášení k odběru novinek

E-mail 
    

Kontakt

ServisControl s.r.o.
Ovčáry 299
280 02 Ovčáry

kontakty

www.serviscontrol.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka: 6ywzxs8
Kód registrace u UOOU: 00073994

Kontaktní formulář