Výroba jednoúčelových strojů

<< ZPĚT

 

jednoúčelové stroje

Společnost ServisControl s.r.o. nabízí komplexní podporu v oblasti průmyslové automatizace. Významnou součástí této podpory je projektování, výroba a oživování jednoúčelových strojů a manipulátorů, integrace robotů a instalace dopravníkových systémů. Náš tým konstruktérů pracuje se SW Solid Works pro tvorbu 3D modelů a výrobní dokumentace a ePlanem pro tvorbu dokumentace elektro. Disponujeme také techniky, kteří zajišťují montážní práce a programátory, kteří zařízení uvedou do chodu.

 

Oddělení výroby se zabývá navrhováním a výrobou jednoúčelových specializovaných strojů, dopravníků a manipulátorů. Jedná se o zařízení dodávaná na klíč dle požadavku zákazníka s veškerým záručním i pozáručním servisem.

jednoúčelové stroje„Smart Simple“ stroje:

 • Unikátní zařízení, která nikdo sériově nevyrábí
 • Unikátní řešení, která jsou prověřena praxí včetně  know-how společnosti Serviscontrol
 • Unikátní zařízení vyrobená na míru zákazníkovi- funkce, rozměry, ovládání…
 • Výroba v Ovčárech u Kolína na adrese společnosti
 • Většina dílů je  vyráběna na vlastní frézce, soustruhu nebo 3D tiskárně.
 • Ocelová nebo Al konstrukce podle povahy stroje
 • Minimální outsourcingování produktů a služeb
 • Vysoká flexibilita a příznivé ceny strojů od společnosti ServisControl s.r.o.

 

 

 

 

jednoúčelové stroje

Společnost ServisControl vyvíjí a dodává stroje napříč spektrem průmyslové výroby (automotive, farmaceutický, potravinářský, strojírenský průmysl atd...)

Stroj na zalisování kuliček do hřídele - stroj zalisuje kuličku včetně aplikace přesného množství tuku, vložení podložky a automatického zakládání.

Tester sedaček - tester mechanických sil  nutných k nastavování automobilových sedaček, přítomnosti výhřevu sedadla a airbagu.

Stroj na výrobu spirál - stroj navíjí na kapiláru jemný návin nutný pro správnou funkci zařízení, ve kterém je kapilára použita a velký návin usnadňující manipulaci s materiálem v další výrobě.

Stroj na řezání izolací - zařízení, které změří, zkrátí, rozšíří konce a nasune izolaci na laparoskopickou  jehlu.

Zařízení pro vytvrzovaní lepidla - vytvrzování pomocí UV záření, když se současně 40 trubiček s lepidlem otáčí kolem své osy. 

jednoúčelové stroje

Stroj Automatického měření rozměrů produk­tu- dodání kompletního zařízení na klíč včetně rozšíření o vstupní dopravníky a automatické zakládání. Stroj je postaven na řídícím systému a pohonech Allen-Bradley a jedná se o zařízení umístěné na konci linky, které měří a vyhodnocuje vyrábě­né produkty jako OK/NOK.

Univerzální balící stroj-balička pro plnění papírových boxů ma­teriálem zabaleným v krabičkách, nebo igelitové fólii. Stroj dokáže plnit boxy materiálem v různých skladbách (horizontálně i vertikálně), přičemž je možné nastavit různé rozměry materiálu i papírových boxů.

Stroj na rozšiřování hrdel výparníků- poloautomatické zařízení, které precizně rozšiřuje hrdla výparníků, aby bylo možné nasunout a zafixovat hadici. Výparníky jsou vloženy ručně do pochvy a dále vše probíhá automaticky- rozšíření, kontrola a načtení QR. Zařízení je řízeno PLC Allen Bradley Compactlogix a pracuje s tolerancí 0,1 mm.

 

VÝROBA SPECIALIZOVANÝCH JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

 • Navrhneme, vyrobíme a oživíme stroj podle zadání od zákazníka.
 • Stroje vyrábíme z hliníkových profilů nebo ocelové konstrukce (záleží na místě provozu a účelu zařízení).
 • Stroje jsou dodávány na klíč včetně nezbytné dokumentace a certifikace (manuál, výrobní dokumentace, elektro a pneu schéma, CE certifikace…)
 • 90% vyráběných dílů si zajišťujeme svépomocí v naší obráběcí dílně, čímž eliminujeme riziko vnějších vlivů na cenu a zpoždění dodávky hotového výrobku.
 • Stroje dodáváme napříč spektrem průmyslové automatizace – průmysl automotive, papírenský, potravinářský, strojírenství, farmaceutický…