<< ZPĚT

 

Cílem školení je seznámení pracovníků údržby jednotlivých linek s HW a SW, který se nachází na jejich instalované bázi. 

Naše firma zabezpečuje speciální zákaznická školení na produkty, které distribuujeme Pro-face a Opto 22 a dále na produkty a SW Rockwell Automation a Siemens. Školení vedou lidé, kteří mají bohaté zkušenosti s problematikou průmyslové automatizace a znají dokonale konkrétní systémy.

V současné chvíli zajišťuje společnost ServisControl dva typy školení:

 1. On-line školení

On-line školení nabízí zákazníkovi plnohodnotné školení z bezpečí jeho kanceláře bez nutnosti sdílet jednu místnost se školitelem a ostatními účastníky. Stačí mít PC nebo notebook s kamerou, mikrofonem a připojením k internetu. Školení probíhá on-line přes CISCO Webex a RDP vzdálené připojení na plochu .

 1. Standardní školení

Nabízíme i školení ve standardní podobě na bázi fyzické přítomnosti ve školící místnosti. Kromě ceny je rozdíl v nutnosti dopravit se do společnosti ServisControl, zajistit ubytování pro účastníky a jejich zastoupení po dobu školení.


Zákaznické školení

 • Termín dle dohody.
 • Rozsah dle potřeby a požadavku zákazníka.
 • Možnost zvolit on- line školení, školení ve školící místnosti v ServisControl nebo školení u zákazníka, avšak z hlediska kvality, logistiky, bezpečnosti a nerušené výuky preferujeme on-line verzi nebo naši moderní učebnu v Kolíně.
 • Rámcový program individuálně upravitelný.
 • Pouze pro zaměstnance jednoho zákazníka.
 • Díky této organizaci školení je možné plně vyhovět požadavkům zákazníka a propojit například problematiku motion řízení, řídicích systémů a panelů operátora nebo proškolení více systémů (Allen Bradley, Siemens, Pro-face).
 • Veškeré informace ke školení a podmínky najde zákazník na nabídce školení.

 

 

Kurzy zákaznických školení

 

Semináře a webináře:

Na těchto veřejných a zdarma pořádaných prezentacích, získává zákazník informace o novinkách ve světě průmyslové automatizace a jejich implementace do reálného prostředí včetně využití, které zákazníkovi přináší kýžený efekt v podobě finanční a časové úspory.

 1. Webináře

Slouží k on-line prezentaci produktů a služeb, které souvisí s naší distribuční činností a jsou zdarma. Tyto webináře se týkají produktů od společností Pro-face a Opto 22 a jsou vypisovány nepravidelně. Zákazníci jsou o termínu a obsahu předem informováni pomocí emailu. Zákazníci se nemusí přesouvat do sídla společnosti ServisControl, stačí mít k dispozici PC nebo notebook, připojení k internetu, kameru a mikrofon. Webinář probíhá on-line přes CISCO Webex.

 1. Semináře

Slouží k prezentaci produktů a služeb, které souvisí s naší distribuční činností a jsou zdarma. Tyto semináře se týkají produktů od společností Pro-face a Opto 22 a konají se zpravidla 1-2 ročně v prostorách společnosti ServisControl. Zákazníci jsou informováni o obsahu a termínu emailem nebo osobně a vyžaduje se potvrzení účasti z důvodů zajištění pomůcek a občerstvení.

Aktuality

Groov RIO- potřebujete údaje z přístrojů lokálně nebo v cloudu?
groov RIO revolucionalizuje vzdálené I/O tím, že nabízí jediný, kompaktní průmyslový balí
Nová řada IPC PS6000
Pro-face přichází na trh také s novou řadou výkonných průmyslových počítačů PS6000. IP
Pro- face řada 6000- Dosáhněte vysoké úrovně vizualizace s novým HMI
Série ST6000 přináší na trh základních operátorských panelů novou úroveň vizualizace, kt
Inzerce naší společnosti v časopisu Automa 2-3/2020
                                                                  

Přihlášení k odběru novinek

E-mail 
    

Kontakt

ServisControl s.r.o.
Ovčáry 299
280 02 Ovčáry

kontakty

www.serviscontrol.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka: 6ywzxs8
Kód registrace u UOOU: 00073994

Kontaktní formulář